Cheiron T, o.p.s. slaví 20. narozeniny

06. 03. 2017
Milí přátelé,
rok se s rokem sešel a my se můžeme pochlubit 20. narozeninami Komunitního centra Cheiron T, které bylo otevřeno 5. března 1997 a řadí se tak mezi nestarší komunitní centra v ČR! Po celý rok pro Vás budeme opět připravovat nejrůznější kulturně vzdělávací akce, o kterých Vás budeme samozřejmě průběžně informovat. Rádi bychom Vám všem poděkovali za důvěru, kterou do nás vkládáte a veškerou pomoc, kterou jste nám za ta léta poskytli. Snažíme se, aby byly naše služby komplexní a mohli jsme Táborsku nabídnout vše, co je v našich silách. Nejmenší děti tedy dochází do našeho Předškolního klubu, na které navazuje nízkoprahové zařízení, do kterého mohou docházet děti a mladí lidé od 6 do 26 let. Osvědčil se nám také terénní program, díky kterému se naši pracovníci mohou zaměřit na potřebné lokality a pracovat se všemi ve věku 13 - 64 let. V neposlední řadě se také intenzivně věnujeme komunitní práci, na jejíchž principech byl Cheiron T vybudován.

Protože bychom rádi vyšli vstříc všem, kteří by Cheiron T rádi obdarovali narozeninovým dárkem, vytvořili jsme
narozeninovou dárcovskou výzvu, která podpoří práci s těmi nejmenšími právě v Předškolním klubu. Ten si klade za cíl připravit děti na přestup do klasické mateřské školy, případně do 1. třídy základní školy a přesvědčit rodiče o důležitosti nejen předškolního vzdělávání na správný vývoj dětí. U malých dětí jsou pokroky vidět velmi brzy a je pro ně důležité nastoupit do 1. třídy s veškerými potřebnými znalostmi a dovednostmi, což je pak staví na stejnou startovní pozici s ostatními dětmi. Ze zkušeností víme, že vyrovnané šance jsou v důsledku přínosem pro celou třídu.
Budeme rádi za jakýkoliv Váš příspěvek, který napomůže této smysluplné činnosti. Díky Vaší podpoře budeme moci pokračovat v tom, co považujeme za nejdůležitější, tedy vyrovnávání šikmé plochy, na které se může každé dítě ocitnout. Také Vy můžete dát dětem šanci žít normální život, darujte.
Děkujeme za každý Váš dárek k narozeninám a doporučení svým známým.

Za Cheiron Tým
Markéta Bendová

< zpět

KALENDÁŘ AKCÍ

Výroční zpráva 2017

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017

Newsletter Cheiron T - jaro 2018

jaro 2018

OTEVŘENÉ MÍSTNÍ CENTRUM DOFE

programu
Mezinárodní cena
vévody z Edinburghu,
Česká republika

nabízí mladým lidem
ve věku od 13 do 24 let
zapojit se do mezinárodního
programu
a získat ocenění
na bronzové, stříbrné
a zlaté úrovni.

Koordinátorka místního centra:
Petra Basíková
dofetabor@gmail.com

MEZINÁRODNÍ CENA - DofE

 

detail

Chybová hlášení:


WARNING: Chyba! V hierarchii není definována sekce s id GALLERY