Kdo seje vítr, sklízí smích

14. 05. 2018

Odkud se bere vítr? Co dělat při bezvětří? A co se děje s věcmi, jež náhodou přivanou do sektoru, který obstarávají dva zaměstnanci Větrné republiky? Humorné odpovědi na záludné otázky nacházely děti tuto neděli 13. května v táborské Trafostanici u Jordána.

Hra Větrná republika od divadelního spolku U plotny zahájila sérii celkem čtyř divadelních představení pořádaných neziskovou organizací Cheiron T. Divadelní odpoledne ale neskončilo hned po odeznění aplausu, po Větrné republice se děti mohly zapojit do připravené dramatické dílny. „Každé roční období bychom chtěli uvést jedno zhruba hodinové představení společně s interaktivní divadelní dílnou, kde malé herečky a malí herci mohou získat praktické zkušenosti a zdravé sebevědomí pro vlastní vystoupení či zapojení do dramatických kroužků. Především ale jde o získání hezkých vzpomínek ze společné aktivity s vrstevníky,“ vysvětluje základní myšlenku série dětských divadel a dílen Markéta Bolková, pracovnice Cheironu.

Tentokrát si malí herci v prostředí industriální Trafačky, staré trafostanice vedle Botanické zahrady, mohli vyzkoušet výrobu masek, nácviky akrobatických prvků či chůzi na laně. Na další představení a nácvik hereckých dovedností se mohou malí diváci těšit během tohoto léta.

Za Cheiron T, o.p.s.
Lucie Šebánková

< zpět

KALENDÁŘ AKCÍ

Výroční zpráva 2017

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017

Newsletter Cheiron T - jaro 2018

jaro 2018

OTEVŘENÉ MÍSTNÍ CENTRUM DOFE

programu
Mezinárodní cena
vévody z Edinburghu,
Česká republika

nabízí mladým lidem
ve věku od 13 do 24 let
zapojit se do mezinárodního
programu
a získat ocenění
na bronzové, stříbrné
a zlaté úrovni.

Koordinátorka místního centra:
Petra Basíková
dofetabor@gmail.com

MEZINÁRODNÍ CENA - DofE

 

detail

Chybová hlášení:


WARNING: Chyba! V hierarchii není definována sekce s id GALLERY