Když Tábor tančí

15. 05. 2018

Přijměte pozvání na tradiční červnový benefiční večer s Cheiron T, a to 1. června od 20 hodin (nebo už od 18:30 pokud se budete chtít i dobře najíst) ve Spolkovém domě Střelnice.

Tento rok nese název Když Tábor tančí a když už bude tančit, tak s těmi nejlepšími! Moderátorské duo Anna Polívková a Michal Kurtiš – vítězové šesté řady televizní StarDance vás nejen provedou večerem, ale samozřejmě předvedou i svůj taneční um.

Nebudou chybět ukázky různých tanců ani půlnoční světelná show skupiny Ilusias, která kombinuje taneční a žonglérské prvky spolu s akrobacií. I jejich vystoupení jste mohli vidět v televizní talentové soutěži. Rádi dáváme šanci také budoucím hvězdám, a proto uslyšíte jedinečná vystoupení studentů táborské hudební školy YAMAHA.

Gurmánům navíc nabízíme možnost zakoupení exkluzivních vstupenek s večeří od šéfkuchaře Pavla Mináře, člena Národního týmu kuchařů a cukrářů, kteří v dubnu vyhráli mezinárodní soutěž v Singapuru. Připraví si pro Vás hovězí rump steak, líčko na červeném víně, brokolici a šusku. Víno dodá všem táborským známá vinotéka U černého kocoura a zeleného stromu a sladkou tečku Blanka Lenghardtová, která provozuje originální biscuiterii. Večeře se bude konat před zahájením benefiční tančírny v malém sále Střelnice od 18:30 hodin. Zakoupení vstupenky s večeří vám navíc zajistí nejlepší místa v sále.

Vstupenky můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji na www.cheiront.cz/vstupenky, nebo po domluvě přímo v sídle Cheiron T v Děkanské ulici (tel.: 775 272 046). Vstupenek s večeří od Pavla Mináře je k dispozici pouze omezené množství, proto s nákupem neotálejte!

Těšíme se na Vás!

PLAKÁT KE STAŽENÍ.

< zpět

KALENDÁŘ AKCÍ

Výroční zpráva 2017

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017

Newsletter Cheiron T - jaro 2018

jaro 2018

OTEVŘENÉ MÍSTNÍ CENTRUM DOFE

programu
Mezinárodní cena
vévody z Edinburghu,
Česká republika

nabízí mladým lidem
ve věku od 13 do 24 let
zapojit se do mezinárodního
programu
a získat ocenění
na bronzové, stříbrné
a zlaté úrovni.

Koordinátorka místního centra:
Petra Basíková
dofetabor@gmail.com

MEZINÁRODNÍ CENA - DofE

 

detail

Chybová hlášení:


WARNING: Chyba! V hierarchii není definována sekce s id GALLERY