Místní centrum DofE

MEZINÁRODNÍ CENA - DofE

 

 

 

Program DofE je celosvětový program neformálního vzdělávání pro mladé lidi ve věku od 13 do 24 let, který založil v roce 1956 britský princ Philip, manžel královny Alžběty.

Mladí lidé si v něm stanovují cíle ve čtyřech základních oblastech, jimiž jsou rozvoj talentu, sportovní aktivita, dobrovolnictví a dobrodružná expedice, a s pomocí dospělého mentora usilují o jejich splnění.

Za překonání svých výzev získávají Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu z rukou významných osobností. Po celém světě se programu účastní na osm milionů studentů, v České republice je do DofE nyní zapojeno přes 2000 mladých lidí. Více informací najdete na webu www.dofe.cz.

Chceš získat nové zážitky a najít si nové kamarády? Chceš na sobě pracovat, dělat věci, které mají smysl, a navíc za to získat mezinárodně uznávaný certifikát? Je ti 13-24 let?

V tom případě je tu právě pro tebe program DofE (www.dofe.cz). Zapojit se do něj je snadné! Budeš-li chtít s programem začít nebo se dovědět víc, obrať se na koordinátorku místního centra Petru Basíkovou.
Můžeš zavolat na tel. 776 045 582 nebo napsat email na dofetabor@gmail.com a domluvit si schůzku.

KALENDÁŘ AKCÍ

Výroční zpráva 2017

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017

Newsletter Cheiron T - jaro 2018

jaro 2018

OTEVŘENÉ MÍSTNÍ CENTRUM DOFE

programu
Mezinárodní cena
vévody z Edinburghu,
Česká republika

nabízí mladým lidem
ve věku od 13 do 24 let
zapojit se do mezinárodního
programu
a získat ocenění
na bronzové, stříbrné
a zlaté úrovni.

Koordinátorka místního centra:
Petra Basíková
dofetabor@gmail.com

MEZINÁRODNÍ CENA - DofE

 

detail

Chybová hlášení:


WARNING: Chyba! V hierarchii není definována sekce s id GALLERY