Novou lektorkou Triple P v Cheironu je Lenka Vyčichlová

Jihočeským centrem Programu pozitivního rodičovství je organizace Cheiron, ve kterém nově máme dvě lektorky. Daniela Máchová vede kurzy Triple P od jejich počátku v Cheironu a nyní se k ní přidala i Lenka Vyčichlová. Obě ženy jsou maminky na plný úvazek a zároveň pracují v cheironské službě pro rodiny s dětmi.


Triple P učí rodiče dovednosti, které potřebují k tomu, aby vychovali sebevědomé zdravé děti a dospívající a vybudovali pevnější rodinné vztahy. Neříká lidem, jakým mají být rodičem. Spíše jim dává jednoduché a praktické strategie, které mohou přizpůsobit svým vlastním hodnotám, přesvědčením a potřebám. Přínosy bývají ohromné a dlouhodobé. Jde o to, aby Triple P pracoval pro vás.


Jak s vámi lektorky pracují?

Lektorky vás provedou výchovnými postupy, které jsou ověřené dlouholetým výzkumem i praxí rodičů. A vy si vyberete, které strategie sednou vašemu stylu výchovy. Poznáte, proč tak skvěle funguje osobní příklad rodiče, a že zájem a pozornost jsou základním prvkem pozitivně zaměřené výchovy.

Projekt 3P je realizován v rámci projektu Ministerstva zdravotnictví ČR, jehož cílem je zavedení programu Triple P do českého prostředí. Projekt „Program pro pozitivní rodičovství v České republice „Triple P“ je financován grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Fondů EHP a spolufinancován ze státního rozpočtu.Mám odvahu darovat Darovat zde