Cheiron se zúčastnil festivalu Mighty Sounds

Návštěvníci 17. ročníku hudebního festivalu Mighty Sounds, který se letos odehrál v termínu od 23. do 25. června, mohli podpořit činnost táborské neziskové organizace Cheiron. Možností pomoci bylo hned několik.

Posluchači na Mighty Sounds mohli Cheironu přispět vhozením vratného kelímku do jedné ze speciálních popelnic neziskovky. Organizace z každého kelímku dostala 70 Kč. Na festivalu také blízko hlavního vchodu stál cheironský stan, který byl zařízen ve stylu klubu pro děti a mládež. Návštěvníci tak měli možnost lépe pochopit práci v sociálních službách i situaci těch, kterým se Cheiron snaží pomoct.


“V klubu jste mohli využít odpočinkovou zónu se stolním fotbálkem, kytarou a sedacími vaky. Dále také naši zaměstnanci za drobný poplatek nabízeli výrobu placek, magnetek a malování na obličej. Také jsme zařídili tabuli odpustků, kam se zapisovali festivalové prohřešky,” popsala PR specialistka Cheironu Eliška Míková.


Mighty Sounds podpořil Cheiron již podruhé. “Na lidech z Mighty Sounds si moc cením vstřícnosti, kterou vůči nám projevují. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále,” sdělil ředitel Cheironu Roman Varga.


Mám odvahu darovat Darovat zde