Inspirativní osobnosti v kině. Přijďte si vychutnat druhou táborskou PechaKucha Night

Ve čtvrtek 12. října od 19:00 se v táborském kině Svět již podruhé uskuteční PechaKucha Night. Těšit se můžete na zajímavé osobnosti, které Vám v netradičním formátu přiblíží své životní příběhy.

PechaKucha [peča kuča] je společenská akce původem z Japonska. Aktuálně se pořádá ve více než 1 200 městech po celém světě a ve čtvrtek 12. října podruhé i v Táboře.

Čím je akce tak zajímavá?

PechaKucha je specifická svým netradičním formátem 20x20. Každý vystupující má k dispozici prezentaci s 20 slajdy a na každý slajd má 20 sekund. Díky tomu je celý večer velmi svěží a řečníci se podiu plynule střídají.

Na koho se můžete těšit?

Na podiu kina vystoupí Anna Luxová (úspěšná česká paralympionička), Michal Votruba (zvonař z Táborska), Luboš Pasák (majitel pily a cestovatel), Petra Jamrichová (organizátorka charitativní akce Polévka, která pomáhá), Eva Šedivá alias Flabgee (influencerka z Tábora) a Stanislav Permedla alias Laurent (barber a muzikant). Jména dalších řečníků budou organizátoři postupně komunikovat na webu a sociálních sítích.

Akci pořádá Cheiron a veškerý výtěžek z prodeje vstupenek bude využit na provoz neziskové organizace, která v Táboře již více než 25 let nabízí bezpečný prostor pro děti, mladé lidi a rodiny.

PechaKucha Night

12. října, 19:00, kino Svět

Více informací na www.kinosvet.cz či www.cheiront.cz

Mám odvahu darovat Darovat zde