Celosvětově populární PechaKucha Night se poprvé uskuteční v Táboře


V úterý 7. března se od 19:00 v táborském kině Svět uskuteční premiéra celosvětově populárního formátu PechaKucha Night. Na pódiu vystoupí 8 až 10 inspirativních řečníků v netradičním formátu 20x20. Výtěžek z akce bude věnován na dobročinné účely.


Pecha Kucha [peča kuča] je společenská akce původem z Japonska. Aktuálně se pořádá ve více než 1 200 městech po celém světě a v úterý 7. března se poprvé uskuteční i v Táboře.


Čím je akce tak zajímavá?

Pecha Kucha je specifická svým netradičním formátem 20x20. Každý vystupující má k dispozici prezentaci s 20 slajdy a na každý slajd má 20 sekund. Díky tomu je celý večer velmi svěží a řečníci se na pódiu plynule střídají.


Na koho se můžete těšit?


Na akci vystoupí Ljuba Krbová (herečka a fotografka), Petr Harazin (frontman populární hudební kapely Nebe), Michal Votruba (zvonař z Táborska), Roman Varga (ředitel táborské neziskové organizace Cheiron T), Martin Svatek (šéfkuchař) či zástupci hudebního festivalu Mighty Sounds.

Další řečníky budou organizátoři postupně komunikovat na webu kina či na sociálních sítích PechaKucha Night.


Akci pořádá Cheiron a veškerý výtěžek z prodeje vstupenek bude využit na provoz organizace, která v Táboře již více než 25 let nabízí bezpečný prostor pro děti, mladé lidi a rodiny.


Vstupenky jsou k dispozici pohodlně online na: https://www.kinosvettabor.cz/event/50042/PechaKuch... či v pokladně Kina Svět.Mám odvahu darovat Darovat zde