Ředitelova charitativní pouť

V neziskové organizaci Cheiron proběhla další zajímavá akce. V pátek 13. října se konala charitativní pouť ředitele Romana Vargy. Díky tomu se na podporu Cheironu, který v táboře více než 25 pomáhá dětem, dospívajícím a rodinám, vybralo 78 222 korun.


5. září oslavil ředitel Cheironu Roman Varga 44. narozeniny. A protože vždycky dostává spoustu dárků, rozhodl se to tentokrát udělat jinak. Mohli jste přispět jeho milovanému Cheironu.


Podle nás ale nejvíce potěší dárek, který si člověk zaslouží. Proto jsme se rozhodli na portálu Darujme.cz udělat výzvu – pokud se na podporu Cheironu vybere více než 44 tisíc korun, Roman půjde do naší kanceláře v Děkanské ulici pěšky. Ona je to ale docela pěkná štreka - náš ředitel totiž bydlí kousek od Olbramovic, což je cca 35 kilometrů.


Částka 44 tisíc korun byla překročena přibližně za týden. Na charitativní pouť se přes Darujme.cz vybralo 52 532 korun. Přispěli také organizátoři hudebního festivalu Mighty Sounds a to částkou 25 690 korun.


Roman Varga na svoji cestu vyrazil v pátek 13. října. I přes bolavá kolena a kyčle dorazil do kanceláře v pořádku. Celkem náš ředitel pro Cheiron ušel 34,92 kilometrů, to je 46 794 kroků.


V Cheironu doufáme, že podobná akce není poslední.

Mám odvahu darovat Darovat zde